Hizmet

Sözleşmeli personelin yer değiştirme hakkı yok mu?

Sözleşmeli personelin özlük hakları, 1978 tarihli bir Bakanlar Kurulu Kararıyla belirlenmiştir. Bu Bakanlar Kurulu kararında, sözleşmeli …

52 maddelik torba kanun Resmi Gazetede yayımlandı

KANUN DİJİTAL HİZMET VERGİSİ İLE BAZI KANUNLARDA VE 375 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASI HAKKINDA KANUN Kanun No. 7194 …